Producent:VAILLANT

Kod produktu:0010019986

Kocioł piec gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny VAILLANT ECO TEC PURE VC 226/7-2

4 140,60 zł

Vaillant Eco Tec Pure VC 226/7-2 to kocioł gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny charakteryzujący się wysoką jakością i trwałością zastosowanych materiałów.

Stan magazynowy

Brak produktu

Zapytaj o produkt
Kocioł piec gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny VAILLANT ECO TEC PURE VC 226/7-2

Kocioł piec gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny VAILLANT ECO TEC PURE VC 226/7-2

 

Towar na zamówienie - Skontaktuj się z nami!

Kocioł piec gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny VAILLANT ECO TEC PURE VC 226/7-2.

Vaillant Eco Tec Pure VC 226/7-2 jest to kocioł gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny charakteryzujący się wysoką jakością i trwałością zastosowanych materiałów. Obsługa urządzenia jest intuicyjna i odbywa się za pomocą panelu sterowania. Wykonane zmiany widoczne są na nowoczesnym wyświetlaczu. Kocioł Vaillant Eco Tec Pure VC 226/7-2 jest kompatybilny z większością zasobników do ciepłej wody. Pompa zastosowana w tym urządzeniu wyróżnia się wysoką efektywnością. Budowa pieca zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich części w przypadku wykonywania prac serwisowych. Eco Tec Pure VC jest niewielkich rozmiarów co wpływa na bezproblemowy montaż. Vaillant Eco Tec może zostać podłączony do już istniejącej instalacji. Kocioł Vaillant gwarantuje oszczędność energii dzięki zastosowaniu optymalizacji pracy systemu ogrzewania oraz odzyskiwaniu ciepła ze spalin. Jednofunkcyjny piec gazowy Vaillant może być zasilany gazem ziemnym G20 lub G27 oraz gazem płynnym G31.

Wymiary:

  • Wysokość 72 cm
  • Szerokość 44 cm
  • Głębokość 33,5 cm
  • Waga 30 kg

Dane techniczne Kocioł piec gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny VAILLANT ECO TEC PURE VC 226 7 2 1

„Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą”

 

Napisz opinię

Zobacz również