logo

Jesteśmy młodym, zgranym zespołem,

w którego skład wchodzą eksperci, i fachowcy

z branży sanitarnej.

Chcąc dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem stworzyliśmy sklep internetowy dla instalatorów oraz Klientów indywidualnych. Jako nieliczni spośród specjalistycznych sklepów online posiadamy największy wybór piecy gazowych znanych i ceniony producentów z wieloletnią gwarancją.

Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach organizowanych przez topowych producentów takich jak: Vaillant, De Dietrich, Kaczmarek, Rehau, Kan-Therm, Ricom.

Dużą wagę przykładamy do realizacji zamówień w bardzo szybkim tempie, aby zadowolić każdego Klienta.

W naszym hydraulicznym internetowym sklepie każdy Klient znajdzie szeroki wybór rur, kształtek oraz trójników kanalizacyjnych. Ogrzewanie jest naszą wiodącą dziedziną, którą się zajmujemy.

W ofercie sklepu 4INSTALATOR, znajdą Państwo ogromna ilość elementów do wykonania poprawnie instalacji ogrzewania podłogowego. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego instalacyjnego sklepu internetowego.

Nasi partnerzy

Jeżeli masz pytania dotyczące produktów, sposobu zamawiania, płatności czy terminu realizacji zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami:

info@4instalator.pl

+48 723 491 508

+48 572 899 943